Araçlar Bölümüne Hoşgeldiniz

Hergün yeni araçların eklendiği bu bölümü sıkı takip edin. Eşsiz araçlar çok yakında burada olacak. Şimdilik aşağıdakiler ile idare edebilirsiniz.


Beğeni Gönderme Aracı

Beğeni gönderme aracı ile, dilediğiniz gönderiye, kendi belirlediğiniz adette beğeniyi anlık olarak gönderebilirsiniz. Gönderilen beğenilerin tamamı gerçek kullanıcılardır.

KULLAN


Takipçi Gönderme Aracı

Takipçi gönderme aracı ile, dilediğiniz kullanıcıya, kendi belirlediğiniz adette takipçiyi anlık olarak gönderebilirsiniz. Gönderilen takipçilerin tamamı gerçek kullanıcılardır.

KULLAN


Yorum Gönderme Aracı

Yorum gönderme aracı ile, dilediğiniz gönderiye, kendi belirlediğiniz adette ve içerikte yorumu anlık olarak gönderebilirsiniz. Gönderilen yorumların tamamı gerçek kullanıcılar tarafındandır.

KULLAN


Video İzlenme Gönderme Aracı

Video İzlenme Gönderme Arac ile, dilediğiniz gönderiye, kendi belirlediğiniz adette ve içerikte İzlenme anlık olarak gönderebilirsiniz. Gönderilen İzlenmelerin tamamı gerçek kullanıcılar tarafındandır.

KULLAN


Kaydetme Gönderme Aracı

kaydetme gönderme aracı ile, dilediğiniz gönderiye, kendi belirlediğiniz adette ve içerikte kaydetme anlık olarak gönderebilirsiniz. Gönderilen kaydetmelerin tamamı gerçek kullanıcılar tarafındandır.

KULLAN


Story Gönderme Aracı

Story gönderme aracı ile, dilediğiniz gönderiye, kendi belirlediğiniz adette ve içerikte story anlık olarak gönderebilirsiniz. Gönderilen Storylerin tamamı gerçek kullanıcılar tarafındandır.

KULLAN


Geri Takip Yapmayan / Takip Edilmeyen Kullanıcılar Aracı

Geri Takip Yapmayan Kullanıcılar aracı ile, sizin takip ettiğiniz, ancak sizi takip etmeyen kullanıcıları tespit edebilirsiniz. Duruma göre siz de takibi bırakabilirsiniz. Aynı şekilde sizi takip eden, ancak sizin takip etmediğiniz kullanıcıları da tespit edebilirsiniz.

KULLAN


Çok yakında yeni araçlar eklenecek.

Takipte kalın..