İNSTAGRAM ORGANİK TAKİPÇİ KASMA

İNSTAGRAM ORGANİK TAKİPÇİ KASMA


1- İçerik

 
İnstagram organik takipçi kasma Ah şu içerikler var ya ah bizi bitiriyor ne atam, insanların dikkatini ne çeker neler neler deme arkadaşlar.

İnstagram da içerik atarken belli önemli unsurlar var. Aşağıda vereceğim unsurlara dikkat ettiğimiz sürece kısa sürede organik takipçilerin profolimizi takip ettiğini göreceğiz. Hadi Başlayalım.

1- DÜZENLİ İÇERİK ATMAK

2- FOTAĞRAF KALİTESİ ARTIRMAK

3- İNSANLARIN İLGİSİNİ ÇEKMEK

4- TREND İÇERİKLER ATMAK

2- Story (Hikaye)

İnstagram organik takipçi kasma en etkili yöntem story (hikaye) paylaşımını artırmak ve hikayeleri keşfete düşürmek organik takipçilerini kısa sürede artıracak. Hikayeleri de kısa videolar ve ilgi çekici fotoğraflar kullanmalısınız. Keşfete düşürmek için ise etiketlemelisiniz. Etiketleri eklerken not defterine yazının kopyalayın ve hikayenize yapıştırdıktan sonra insanların göremeyeceği kadar küçültün. Peki etiket (hashtag) nedir ?


3- Verimli Etiket Kullanımı
İnstagram etiket kullanımı oldukça kolay ama dikkat gerektiren bir özelliktir. İnstagram etikerleri ne işe yarar hakkında kısa bir açıklama yapıp etiketler hakkında örnek vereceğim.

Etiket Nedir ?

İnstagram etiketleri sizlerin postlarını daha fazla insana göstermek için ve keşfete daha hızlı düşmeniz için yarayan bir özelliktir. İnstagram paylaşımlarınızın açıklama kısmına 30 adet etiket kullanımına da izin veriyor.

Etiket Kullanımı

Attığın bir gönderiyi komik bir video olarak hayal edelim, ve bunu daha fazla insana izletmek istiyoruz #komikvideo #instagramvideo gibi etikeler kullanımı sizleri üstlere taşıyacaktır.

4- Kritik Paylaşım Saatleri
Bu zaman içerisinde takipçi kitlesiyle birlikte oturan bir olgu, ama bir gerçek var ki Türkiye’de çoğu kullanıcı’nın aktif şekilde Instagram’a baktığı saatler 19.00-20.00 arasında. Haftaiçi sabah yaptığım bir paylaşım ile akşam yaptığım bir paylaşım arasında ciddi beğeni farkı oluyor ve sabah yapılan paylaşım “keşfet” kısmına daha zor düştüğü için takipçi pek gelmiyor.

5- Çekilişler Düzenleme
İnstagram da çekilişler insanların hep dikkatini ve ilgisini çekmiştir. Bir satıcı hesabı olduğunu düşünelim, sattığınız bir ürünü 3 kişiye bedava kazandırarak diğer insanlarında ilgisini kolaylıkla çekebilir ve organik takipçi kasma hedefinizi de hızlandırabilirsiniz.

Instagram Takipçi Arttırma
6- Sürekli Etkileşim 
Telefondan hiç ayrılmayın demiyoruz ama insanların paylaşımlarını ilk olarak siz beğendiğiniz de ve yorum yaptığınız da çok fazla takipçi geldiğini görebilirsiniz. Sizin gibi organik takipçi kasmak isteyen insanlar anlık beğeni atan instagram kullanıcılarını her zaman takip ettiğini gördük. Bunu deneyin pişman olmayacaksınız. 
İnstagram organik takipçi kasma 1

7- Facebook Sayfası veya Instagram Reklamı Verme
Eğer kendinize ayırabileceğiniz bir bütçeniz var ise instagram ve facebook da reklam vermek fazlasıyla yarayacaktır. Daha fazla insan sizin az bütçeniz ile size ulaşacak ve sizi takip etmeye başlayacak. Önemli kurallar bir tanesi reklamını yaptığınız postun çok fazla dikkat çekici ve ilgi çekici olmasıdır.

Umarım faydalı bir yazı olmuştur, benim de bilmediğim çok şey var Instagram konusunda. Sizin de yazı hakkında yorumunuz, farklı bir düşünceniz olursa lütfen yorumlarda paylaşın.

İnstagram organik takipçi kasma sizler için hazırladık…

2019-01-21 12:24:18

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagramdan Para Kazanmak

İnstagramdan Para Kazanmak

Merhabalar, daha önceki makalelerimde bahsettiğim ama tam olarak anlatmadığım instagramdan para kazanmak konusunu bu makalemde daha detaylı bir şekilde anlatacağım.İnstagramda belirli

İNSTAGRAM DA REKLAM VERME

İNSTAGRAM DA REKLAM VERME

İnstagram reklam vermek, Son zamanların en yaygın ve güncel sosyal ağlarından biri olan instagram kullanıcılarına sunduğu etkili bir özelliktir. İnstagramda reklam vermek şahsi ve ticari hesapların