İNSTAGRAM MAVİ TİK ALMA 2019

İNSTAGRAM MAVİ TİK ALMA 2019

İnstagram mavi tik alma hakkında biraz sizlere bahsedeceğim. Mavi tik alabilmeniz için instagram mavi tik almak için verdiği maillerden, forumlardan ve instagram ayarlarındaki mavi tik rozeti menüsünden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak 3. şahıs kişiler belli bir ücretle mavi tik satışı yapmakta. Hepsini sizlere teker teker açıklayayım.

İnstagram Mavi Tik Alma Şartları
Yaşadığınız ülkede tanınan birisi olmanız ve gazetelerde, televizyon gibi yayın araçlarında gündemde olan birisi olmanız gerekmekte.

Bir yazar olmanız gerekmek de

Ünlü youtuber olanlarında olduğunu görebiliyoruz.

Bir dizi ya da film oyuncusu olmanız gerekmekte

Müzik ve diğer platformlar da tanınan biri olmanız gerekmekte

Bilenen siyaset, devlet büyük büyükleri

Bunlara benzer özellikler taşıyorsanız eğer mavi tik almanız zor olmayacaktır. Genellikle zaten bu insanlarda mavi tik olduğunu görebiliyoruz.

Mavi Tik Başvurusu Yapma
İnstagramın profil ayarlarında ki sorun bildir seçeneğinden yapabilirsiniz.

instagram mavi tik alma 2019
Buradan da görüş bildir butonuna bastıktan sonra diğer gelecek olan boşlukları kendinize göre doldurabilirsiniz. İnstagram genellikle hafta içi 3 iş günü içerisin de sizlere cevap verecektir.

Doğrulmaa Talep et Menüsünden
İnstagramın yaptığı son güncelleme de doğrulama talep et seçeneği ile de mavi tik alma başvurusunu gerçekleştirebiliyoruz. Doğrulama talep etmek için profil ayarlarınızda ki menülerden bulabilirsiniz.

Instagram’ı açın.
Sağ üst kısımdan “Ayarlar” kısmına gelin.
Ayarlar içerisinde, “Doğrulama Talep Et” veya “Request Verification” adımına basın.
Ardından gelen ekranda şartları kabul edin ve kimliğinizin arkalı önlü resimlerini çekip Instagram’a yükleyin.
Hepsi bu kadar, bundan sonraki adımda Instagram’ın sizin doğrulama talebinizi değerlendirmesi 15-45 gün aralığında değişecektir.
3. Şahıs Kişilerden Mavi Tik Satın Alma
3. şahıs kişilerden mavi tik almak ne kadar mantıklı bilemiyorum. Yalnız internet ortamının da çok güvenilir olamayacağını söylemek isterim. Her mavi tik yapabilirim size belli bir ücrete diyene inanmayın. Mavi tik almayı becerebilen insanlar var ama herkes güvenilir değil. Siz yinede siz olun güvenmeyin.

Not: Mavi tik alan hesapların bildiğim kadarı ile 3 kereden fazla kullanıcı adını değiştirmesi yasak.

İnstagram Aktif takipçi Kasmak İçin diğer yazlarımı inceleyebilirsiniz.

2019-01-21 21:26:58

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Kaliteli İnstagram Hizmetleri

Kaliteli İnstagram Hizmetleri

Kaliteli instagram hizmetleri Takipçi arttırmak, İnstagram kullanan kişilerin mutlaka başvurmaları gereken yöntemler arasında bulunmaktadır. Sizlerde kısa süre içerisinde İnstagram üzerinden

İnstagramdan Para Kazanmak

İnstagramdan Para Kazanmak

Merhabalar, daha önceki makalelerimde bahsettiğim ama tam olarak anlatmadığım instagramdan para kazanmak konusunu bu makalemde daha detaylı bir şekilde anlatacağım.İnstagramda belirli

İNSTAGRAM DA REKLAM VERME

İNSTAGRAM DA REKLAM VERME

İnstagram reklam vermek, Son zamanların en yaygın ve güncel sosyal ağlarından biri olan instagram kullanıcılarına sunduğu etkili bir özelliktir. İnstagramda reklam vermek şahsi ve ticari hesapların